Набір подовжувачів King Tony 1/2", 75, 125, 150, 250 мм, 4 предмети
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Стан | Новий |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип інструменту | Подовжувач |
| Розмір max | 250 мм |
| Розмір min | 75 мм |
| Кількість в наборі | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4104PR |
| Гарантія, міс | 12 |
| Категорії товарів 1 | Ручний інструмент |
| Категорії товарів 2 | Тріскачки, подовжувачі, воротки, кардани |
| Категорії товарів 3 | Подовжувачі |
| Тип хвостовика | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴


