Виробник KING TONY
Розмір, мм 160
Сплав CR-V
Гарантія, міс 12
Діелектричне покриття Так
Матеріал рукоятки Двокомпонентна
Тип хвостовика 1/4"
Перетин кабелю, мм² 5
Категорії товарів 1 Ручний інструмент
Категорії товарів 2 Інструменти для електриків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Діелектричне покриття | Так |
| Довжина інструменту | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Пасатижі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6716-06A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Категорії товарів 1 | Ручний інструмент |
| Категорії товарів 2 | Інструменти для електриків |
| Матеріал рукоятки | Двокомпонентна |
| Розмір, мм | 160 |
| Переріз кабелю, мм2 | 5 |
| Сплав | CR-V |
| Тип хвостовика | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848 ₴


