Пневматична тріскачка 3/8" 108 Нм King Tony (37323-080) – це ручний інструмент для роботи з елементами кріплення. Устаткування вміє швидко і точно закрутити або відкрутити болт, гайку, гвинт та інші металовироби. – простіше працювати у стисненому просторі або важкодоступних місцях, орієнтований на автосервіс, може використовуватися в будь-якій сфері діяльності, де є повітряний компресор.
Купити пневматичну тріскачку Кінг Тоні – найкраща ціна
Цей унікальний інструмент вміє не лише обертати елементи різьбового з'єднання у потрібному напрямку. Є можливість регулювання швидкості обертання валу. Головка тріскачки здатна утримувати під будь-яким кутом елемент кріплення. Інструмент дбайливо використовує стиснене повітря і не видає гучний шум у процесі роботи.
Виготовлена з композитних матеріалів тріскачка важить трохи більше 1 кілограма. Просто цілий день працювати з інструментом, не випускаючи його з рук. Корпус має захист від фізичних ушкоджень (можна упускати).
Технічні характеристики пневматичної тріскачки King Tony (37323-080):
· Посадковий квадрат під торцеву насадку – 3/8 дюйма.
· Граничний крутний момент – 108 Нм.
· Швидкість обертання валу – 280 об/хв (можливе регулювання).
· Робочий тиск повітря в системі – 6.2 бар.
· Витрата повітря – до 113 л/хв.
· Підключення до пневматичної системи – штуцер 1/4 дюйма.
· Рівень шуму – до 93 дБ.
Вага тріскачки без насадок – 1.25 кг.
· Довжина інструменту – 279 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Вага | 1.25 кг |
| Максимальна кількість обертів | 280 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 108 H*m |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 113 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 3/8" |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 37323-080 |
| Гарантія, міс | 6 |
| Категорії товарів 1 | Пневмоінструмент |
| Категорії товарів 2 | Пневматичні тріскачки |
| Максимальний момент затягування, Нм | 108 |
| Тип хвостовика | 3/8" |
- Ціна: 7 859 ₴


