Шліфувальна вібромашина DWT ESS02-187 T
1 634 ₴
- Немає в наявності
- Код: ESS02-187 T
Шліфувальна вібромашина DWT ESS02-187 TНемає в наявності
1 634 ₴
+380 (98) 585-31-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Номінальна потужність 200 Вт Сила струму при напрузі 220-230 В 0.6 A Число обертів холостого ходу 12000 хвˉ¹ Ø коливального руху 1,6 мм Число коливань холостого ходу 24000 минˉ¹ Розмір шліфувальної плити 90 x 187 мм Розмір шліфувального паперу 90 x 230 мм Тип кріплення шліфувального паперу Затискач Вага 1,64 кг Система кріплення шліфувального паперу за допомогою затискачів Система захисту від пилу М'яка накладка Віброшліфувальні машина 1 шт. Інструкція з експлуатації 1 шт. Мішок для збору пилу 1 шт. Шліфувальний папір 3 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø коливального руху | 1,6 мм |
| Вага | 1,64 кг |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Розмір шліфувального паперу | 90 x 230 мм |
| Розмір шліфувальної плити | 90 x 187 мм |
| Сила струму при напрузі 220-230 В | 0.6 A |
| Тип кріплення шліфувального паперу | Затискач |
| Число коливань холостого ходу | 24000 минˉ¹ |
| Число обертів холостого ходу | 12000 хвˉ¹ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴

