Верстат заточний, подвійний DWT DS-250 GS
3 174 ₴
- Немає в наявності
- Код: DS-250 GS
Верстат заточний, подвійний DWT DS-250 GSНемає в наявності
3 174 ₴
+380 (98) 585-31-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Номінальна потужність 250 Вт Сила струму при напрузі 220-230 В 1.09 A Число обертів холостого ходу 2950 хвˉ¹ Ø шліфувального диска 150 / 150 мм Посадковий Ø шліфувального диска 12,7 / 32 мм Товщина шліфувального диска 20 / 40 мм Вага 8,9 кг регульована опорна пластина регульований захист від іскор Електроточило 1 шт. Інструкція з експлуатації 1 шт. Шліфувальний диск 2 шт. Гвинти з гайками 2 шт. Опорна пластина для заготовки 2 шт. Баранчикові гайки з гвинтами 2 шт. Захист від іскор з кріпленням 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø шліфувального диска | 150 / 150 мм |
| Вага | 8,9 кг |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Посадковий Ø шліфувального диска | 12,7/32 мм |
| Сила струму при напрузі 220-230 В | 1.09 A |
| Товщина шліфувального диска | 20/40 мм |
| Число обертів холостого ходу | 2950 хвˉ¹ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 174 ₴

