Лазерний рівень DWT LLC05-30 BMC
| Число що проектуються променів | 5 |
| Колір променя | зелений |
| Точність на 7 м | ± 1 мм |
| Производитель | Merit Link International AG |
| Робочий діапазон | 30 м |
| Джерело живлення | 3,7 V Li-Ion |
| Установча різьблення | 5/8 " |
| Функціональні особливості |
|
| Комплектація |
|
| Вага | 0,8 кг |
| Тип упаковки | пластиковый кейс |
| Розмір упаковки | 22.8 × 19 × 24.5 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Вага | 0.8 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Робочий діапазон | 30 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | 3,7 V Li-Ion |
| Різьба штативу | 5/8 " |
| Проєкція | 5 ліній |
| Точність на 7 м | ±1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 983 ₴











