Лінійний лазер DWT LLC01-360 BMC
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: LLC01-360 BMC
Лінійний лазер DWT LLC01-360 BMCНемає в наявності
1 ₴
+380 (98) 585-31-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лінійний лазер DWT LLC01-360 BMC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,57 кг |
| Діапазон робочої температури | -10 ... +40 °C |
| Діапазон самовирівнювання | ±1,5° |
| Діапазон температури зберігання | -20 ... +55 °C |
| Клас лазера | II |
| Кількість променів | 1V 1H |
| Робочий діапазон | 10 m |
| Тип акумулятора | 3,7V; Li-Ion, 2600 mAh |
| Тип лазера | 515 nm |
| Точність вирівнювання, вертикальний промінь | ±2 mm at 10 m |
| Точність вирівнювання, горизонтальний промінь | ±2 mm at 10 m |
| Час зарядки акумулятора | 240 хв |
| Час самовирівнювання | ≤4 s |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴

