Інвертор постійного струму DWT MMA-200 I
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: MMA-200 I
Інвертор постійного струму DWT MMA-200 IНемає в наявності
1 ₴
+380 (98) 585-31-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інвертор постійного струму DWT MMA-200 I
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,1 кг |
| Діаметр електрода | 2,5-4 мм |
| Ефективність | 83 % |
| Зварювальний струм | 30-160 A |
| Напруга холостого ходу | 80 В В |
| Номінальна напруга | 160-265 В |
| Номінальна потужність (кВA) | 7,5 кВА |
| Номінальна робоча напруга на виході | 21,2-26,4 В |
| Робочий цикл | 0.4 |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 / 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴

