Рівень з поворотною капсулою 2000 мм, 3 капсули INTERTOOL MT-1280
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габарити | |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,205 |
| Висота | 60 |
| Довжина рівня | 2000 мм |
| Обсяг | 0.003935 |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴








