Стрічка ізоляційна 0.15мм*17мм*25м зелена INTERTOOL IT-0061
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,092 |
| Порівняно подовження на розрив | 175 % |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25 м |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Міцність на розтягнення | 24.5 Н/см |
| Обсяг | 0.000145 |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴




