
Стрічка ізоляційна, 17 мм * 10 м * 0,15 мм, кольорова (уп. 10 шт) INTERTOOL IT-0014
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-0014
+380 (98) 585-31-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стрічка ізоляційна, 17 мм * 10 м * 0,15 мм, кольорова (уп. 10 шт) INTERTOOL IT-0014
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,040 |
| Порівняно подовження на розрив | 175 % |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10 м |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Колір | синій, червоний, зелений, жовтий, білий |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Міцність на розтягнення | 24.5 Н/см |
| Обсяг | 0.000072 |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴



