
Стрічка ізоляційна, 17 мм * 15 мм * 0.15 мм, чорна INTERTOOL IT-0016
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-0016
+380 (98) 585-31-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стрічка ізоляційна, 17 мм * 15 мм * 0.15 мм, чорна INTERTOOL IT-0016
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,058 |
| Порівняно подовження на розрив | 175 % |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15 м |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Колір | чорна |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Міцність на розтягнення | 24.5 Н/см |
| Обсяг | 0.000102 |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

