
Диск універсальний для наждакового паперу 125мм, M14, h=10мм INTERTOOL ST-6002
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-6002
+380 (98) 585-31-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кріпильна платформа INTERTOOL ST-6002 для наждачних кругів використовується в ексцентрикових шліфмашинах і забезпечує можливість швидкої заміни шліфувальних кругів.
Особливості
Швидка заміна шліфувальних кругів,
Використання: кутова шліфмашина чи дриль,
Амортизатор: EVA — етиленвінілацетат.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,179 |
| Висота платформи | 10 мм |
| Діаметр диску | 125 мм |
| Діаметр стрижня | 10 мм |
| Обсяг | 0.001081 |
| Тип | диск для наждачного паперу |
| Тримач | М14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴

