Електрокоса SEQUOIA SEB2000U (2 кВт, 3-х зубчастий сталевий ніж і шпуля у комплекті)
  • В наявності
  • Код: SEB2000U
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості SEB2000U
✔ Універсальний помічник для догляду за ділянкою.
✔ Потужний електродвигун.
✔ Надійна конструкція.
✔ Легко запускається - одним натисканням кнопки.
✔ Добре збалансована і зручна в управлінні, завдяки розташуванню двигуна у верхній частині.
✔ Великий діаметр розбірної штанги, що забезпечує надійність і зручність транспортування.
✔ 3-х зубчастий сталевий ніж для роботи з молодою порослю.
✔ Додатково оснащена напівавтоматичною жилкою, зручною для косіння трави.
✔ Плечовий ремінь - забезпечує зручність і комфорт при роботі.
✔ Працює від побутової електромережі 230 В.
Характеристики
Основні
ВиробникSEQUOIA
Країна виробникКитай
ТипЕлектрокоса
СтанНовий
ЖивленняМережа 220В
Потужність двигуна2.7 к. с.
Ріжучий елементВолосінь і ніж
Максимальна ширина скошування380 мм
Тип штангиПряма
Розташування двигунаЗверху
Максимальна кількість обертів7500 об/хв
Гарантійний термін24 міс
Характеристики електродвигуна і акумулятора
Споживана потужність2000 Вт
Додаткові характеристики
Тип рукояткиU-подібна (велосипедний)
Плечовий реміньТак
Антивібраційна системаТак
Габаритні розміри
Вага5.3 кг
Ширина220 мм
Довжина940 мм
Користувальницькі характеристики
Висота120 мм