Каменеріз Lumag STM450700
  • В наявності
  • Код: STM 450-700
Каменеріз Lumag STM450700
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Каменеріз Lumag STM450700
ОСОБЛИВОСТІ:
За допомогою цієї моделі ви зможете різати заготовки з максимальною довжиною до 700 мм, а товщина різу під прямим кутом може становити до 140 мм включно.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
ПЕРЕВАГИ Lumag STM450700:
  • ніжки знімні, це спрощує транспортування і зберігання під час простою;
  • металеві поверхні мають антикорозійне покриття.
Комплект поставки: міні-насос, бак для води на 37,8 л., штекер PRCD, алмазний диск діаметром 450 мм.
Чому Lumag?
- Широкий модельний ряд;
- Дуже зручний і сучасний дизайн;
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України.
Характеристики
Основні
Країна виробникКитай
Користувальницькі характеристики
Алмазний дискØ450x30 мм
Вага85/100 кг
Габарити паковання (ШхДхВ)1230x615x590 мм
Гарантія12 місяців
Глибина різання за 90°140 мм
Клас захистуIP 54
Максимальна довжина різання700 мм
Потужність двигуна2,2 кВт
Об'єм бака37,8 л
Робочий струм9 А
Розмір столу530x430 мм
Розміри обладнання (Д×Ш×В), мм:1240x590x1290 мм