Каменеріз Lumag STM3501200PRO
  • В наявності
  • Код: STM 350-1200PRO
Каменеріз Lumag STM3501200PRO
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Каменеріз Lumag STM3501200PRO
ОСОБЛИВОСТІ:
За допомогою цієї моделі ви зможете різати заготовки з максимальною довжиною до 1200 мм, а товщина різу під прямим кутом може становити до 107 мм включно.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
ПЕРЕВАГИ Lumag STM3501200PRO:
  • ніжки знімні, це спрощує транспортування і зберігання під час простою;
  • металеві поверхні мають антикорозійне покриття.
Комплект поставки: міні-насос, бак для води на 32 л., штекер PRCD, алмазний диск діаметром 350 мм.
Чому Lumag?
- Широкий модельний ряд;
- Дуже зручний і сучасний дизайн;
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України.
Характеристики
Основні
Країна виробникКитай
Користувальницькі характеристики
Алмазний дискØ350x30 мм
Вага129/151 кг
Гарантія12 місяців
Клас захистуIP 54
Макс. глибина різання за 90°107 мм
Максимальна довжина різання1200 мм
Об'єм бака32 л
Робочий струм16 А
Розмір столу1150x510 мм
Розміри обладнання (Д×Ш×В), мм:1460x770x1500 мм
Розміри паковання (ДхШхВ)1600x750x800 мм