Ланцюг - 20LPX100R (1848лан, 1,3мм (0,50"), 0,325") (OREGON)
  • В наявності
  • Код: 57241
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Штрих код: 5400182867678. Виробник: OREGON. Країна походження: Канада. Тип: Ланцюг. Крок ланцюга: 0.325. Кількість ланок: 1848. Ширина паза: 1.3 мм. Підходить для: FORTE, WERK, КЕНТАВР, VITALS, GREEN GARDEN, ДНІПРО-М, БРИГАДИР, FORESTA, УРАЛ, ТАЙГА, БАЙКАЛ, IRON ANGEL. Рекомендовано: Для пилок з робочим об'ємом двигуна 35 - 60 см3 та напрямною шиною довжиною 11” - 20” (28 - 50 см).