Автоінвертор CPI-1000MS (модифікована синусоїда) 12 Atelie
  • Немає в наявності
  • Код: 952421
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Код: 085554; Довжина: 240; Ширина: 167; Висота: 70; Паковання: 5; АБЦ: A; Вага: 2.44; Гарантійний термін: 12 місяців; Потужність: 1000 Вт; Вхідна напруга: DC 12V; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Автоінвертор CPI-1000MS (модифікована синусоїда) 12 Atelie; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1XSuBREfcpIvkK5QrmpLNxD40I2rbC3y_/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1X2ei8zbk44LqWDOGrSvWfhrCIxXc1qZR/view; Вихід змінного струму АС: AC 230B 50Гц; Вихід постійного струму DC: DC 5V;