Автоінвертор CPI-1000PS (чиста синусоїда) APRO
  • Немає в наявності
  • Код: 952423
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Код: 085556; Довжина: 374; Ширина: 210; Висота: 101; Паковання: 3; АБЦ: A; Вага: 4.5; Гарантійний термін: 12 місяців; Потужність: 1000 Вт; Вхідна напруга: DC 12V; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Автоінвертор CPI-1000PS (чиста синусоїда) APRO; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1ZyJXHjC8Qgpv9vKpN4e4FfzMAn53xKSt/view; Вихід змінного струму АС: AC 220V-240V 50 Hz; Вихід постійного струму DC: DC 5V;