Пилосос GBVC-2202 HR циклон ECO GRUNHELM червоний
  • В наявності
  • Код: 131845
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос GBVC-2202HR Grunhelm
Вхідний фільтр: HEPA
Вихідний фільтр: поролон
Довжина телескопічної трубки: 80 см
Радіус збирання: 8 м
Високоефективні двигуни, що видають потужність в еквіваленті до 2000 Вт.
Характеристики
Вага: 4.8 кг
Вага брутто: 6.4 кг
Вид збирання: Суха
Габарити (ШхГхВ): 388х368х298мм
Габарити в упаковці (ШхГхВ): 295х290х460 мм
Гарантія: 2 роки
Довжина кабелю: 4.2 м
Комплектація: шланг; телескопічна трубка; основна щітка; маленька щітка 2в1
Потужність: 899 Вт
Об'єм бака: 4 л
Виробник: Grunhelm
Система фільтрації: Циклон
Країна походження: Китай
Тип пилососу: Побутовий
Характеристики
Основні
ВиробникGRUNHELM
Країна виробникКитай
Гарантійний термін24 міс
Об'єм пилозбірника4 л
Положення регулятора потужності всмоктуваннякорпус
Споживана потужність899 Вт
Тип пилозбірникаКонтейнер
Тип труби всмоктуванняТелескопічна
Колір корпусуЧервоний
ТипЗвичайний
ЖивленняМережа 220В
СтанНовий
Кількість щіток в комплекті2
Габаритні розміри
Вага4.8 кг
Висота388 мм
Глибина298 мм
Ширина368 мм