Пилосос GBVC-2205 HB циклон ECO POWER GRUNHELM сірий
  • В наявності
  • Код: 136886
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос контейнерний циклон GBVC-2205 HB Grunhelm
Характеристики
Аналог звичайного двигуна: 2000 Вт
Вага брутто: 7 кг
Вага нетто: 6.4 кг
Вигляд збирання: Суха
Габаритні розміри: 423х288х332 мм
Гарантія: 2 роки
Довжина кабелю: 4.2 м
Довжина телескопічної трубки: 800 мм
Комплектація: Шланг, телескопічна трубка, основна щітка, маленька щітка 2в1, щітка від шерсті тварин
Потужність: 899 Вт
Потужність всмоктування: 270 В
Напруга / частота: 220В/50Гц
Об'єм бака: 4 л
Виробник: Grunhelm
Радіус збирання: 8 м
Країна походження: Китай
Тип пилососу: Контейнерний
Тип фільтра: HEPA
Характеристики
Основні
ВиробникGRUNHELM
Країна виробникКитай
Гарантійний термін24 міс
Потужність всмоктування270 Вт
Об'єм пилозбірника4 л
Положення регулятора потужності всмоктуваннякорпус
Споживана потужність899 Вт
Тип пилозбірникаКонтейнер
Тип труби всмоктуванняТелескопічна
Колір корпусуСірий
ТипЗвичайний
ЖивленняМережа 220В
СтанНовий
Тип прибиранняСуха
Кількість щіток в комплекті3
Габаритні розміри
Вага6.4 кг
Висота423 мм
Глибина332 мм
Ширина288 мм
Додаткові функції і характеристики
Довжина мережевого шнура4.2 м
Радіус дії8 м
ОсобливостіАвтоматичне намотування шнура
ДисплейНі
Користувальницькі характеристики
Кількість щіток у комплекті3
Напруга/частота220 В/50 Гц